Na pivo s lékařem bez hranic...

Co Vám uteklo

Letem humanitárním světem aneb tour de bar...:) Pět misí, pět zemí a pět pražských barů a kaváren.
Dárce Filip Fröhlich
Délka 2-4 hodiny
Čas dle dohody
Město Praha
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Hodnota 1 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Filip Fröhlich

Popis

Vyprávění a zážitky českého chirurga spolupracujícího jeden a půl roku s organizací Lékaři bez hranic určené pro nadšence, budoucí lékaře bez hranic nebo pro ty co chtějí jen příjemně pomoci druhým.

Na pivu se budete mít možnost potkat s MUDr. Filipem Frohlichem, chirurgem t.č. pracujícím v Anglii, který se ale rád a pravidelně vrací do Čech, a to nejen na pivo! S Lékaři bez hranic strávil téměř dva roky, konkrétně na misích na Srí Lance, v Afghánistánu, Nigerii, Jemenu a Somalilandu.

Doplňující informace: Úhrada konzumace a občerstvení není součástí tohoto zážitku. Účastník si ji hradí při čerpání zážitku sám. Zážitek lze uskutečnit kdykoli v období 15. 10. 2014 – 8. 9. 2015, po předchozí domluvě s poskytovatelem. Čas začátku a přesné místo konání záleží na oboustranné domluvě. Zážitek je vhodný po děti starší 16ti let.

O poskytovateli zážitku/dárku

Lékaři bez hranic jsou mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení a v případě krizí. Organizace byla založena v roce 1971 skupinou francouzských lékařů a novinářů, kteří měli přímou zkušenost s hladomorem v Biafře. Poskytuje zdravotnickou pomoc ve více než 60 zemích světa s více než 2 500 mezinárodních a 29 000 místních spolupracovníků.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.lekari-bez-hranic.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!