Na tréninku hvězdného týmu HC Olymp Praha

Co Vám uteklo

Máte na to? Po krátkém rozcvičení se s týmem přesunete na ledovou plochu a následujících 60 minut si vyzkoušíte, jak trénují bývalí profesionální hokejisté i nadšení amatéři.
Dárce HC Olymp Praha z.s.
Délka cca 60 minut
Čas volitelný viz.níže
Datum volitelné viz. níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 2 300 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře HC Olymp Praha z.s.

Popis

Možná zjistíte, že ve vás dřímá další hokejová naděje. Voucher platí pro 1 osobu jako účastníka a 1 osobu pouze jako doprovod.  Účastník musí mít vlastní brusle a kompletni hokejovou výstroj včetně hokejky. Účast na vlastní riziko. Zážitek lze zrealizovat v období zari 2014 – duben 2015. Příjemce se domluví na konkrétním termínu a čase realizace s kontaktní osobou nejpozději do 31.1.2015.

O poskytovateli zážitku/dárku

Tým HC Olymp Praha vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, který se v roce 2006 objevil na televizních obrazovkách. Titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar, kterému lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tento tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě. A tak vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show. Tato myšlenka je velmi dobrá nejen pro propagaci ledního hokeje, ale také pro propagaci našeho soupeře – tedy Vás. Stačí sestavit mužstvo ze staré gardy, zástupců města, významných občanů, podnikatelů, sponzorů… Důležitou informací jistě je skutečnost, že po dohodě s pořadatelem přispíváme na dobročinné účely. Naším cílem totiž je, abychom spojili příjemné s užitečným.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.hcolymp.com/ Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.hcolymp.com/

Sledujte nás na sociálních sítích!