Naušnice a náhrdelník

Kuličkový set
Dárce Beata Mitregová, DiS.
K dispozici 0x
Hodnota 350 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Beata Mitregová, DiS.

Popis

Set náhrdelníku a naušnic ve tvaru kuliček, délka naušnic 8cm, délka náhrdelníku 46 cm

O poskytovateli zážitku/dárku

Odjakživa jsem byla kreativně založená, absolvovala jsem 2 výtvarné školy a hodně tíhnu k řemeslu a ručním pracem. Z toho pak pramení moje neustálá touha něco vyrábět. A v jednom zápalu tvořivosti jsem taky před nějakou dobou propadla tvorbě bižuterie. A protože jsem Střelec a megaloman, nakoupila jsem k tomu obrovské množství všech propriet. Něco z výrobků se mi povedlo úspěšně prodat, jindy jsem mohla vyrobit někomu něco k narozeninám nebo udělat svatební bižuterii pro kamarádky.
Záhy jsem ale pochopila, že je to koníček časově náročný a že z toho asi ani nezbohatnu :) No a tak jsem si tuhle zálibu nechala „na důchod“…jako jeden z mnoha koníčků. Ty další jsou třeba olejomalba nebo šití různých textilních věcí..fotografie atd..Kreativní lidi to nemají jednoduché :)
Když jsem minulý týden dělala generální úklid, dostaly se mi do rukou všechny nevyužité a v krabici ležící náramky a rozhodla jsem se, že pro ně najdu lepší využití. A Srdcerváči byla přirozeně jasná volba. Těší mě, že ty korálky nebudou jen dál ležet ve skříni, ale třeba pomohou, byť nepatrně, někomu, kdo to potřebuje a já budu mít skvělou motivaci se k té bižuterii čas od času vracet.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.bunxcreative.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!