Návštěva Apple Musea

Ukážeme Vám největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě.
Dárce NADACE ART 21
Délka 1 hodina
Čas Volitelný
Region Hlavní město Praha
Město Praha
Datum Volitelné
K dispozici 40x
Hodnota 240 Kč
  • ks

Můžete získat díky

NADACE ART 21

Popis

Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.
Praha je prvním městem, kde je možné jedinečnou výstavu vidět. Představuje nejhodnotnější a nejkomplexnější sbírku počítačů od roku 1976 až 2012 i nejrůz­nějších předmětů společnosti Apple, Pixar a Next. Přijďte si prohlédnout unikátní exponáty značky, která začínala v garáži a stala se nejhodnotnější firmou na planetě. Prozkoumejte zblízka Jobsův odkaz v podobě revolučních převratů uprostřed světa moderních technologií. Vžijte se do poutavého příběhu člověka, který stvořil prosperující Apple, z kterého byl později vyhozen, koupil filmová studia Pixar a založil úspěšnou společnost Next… aby se po letech znovu postavil do čela skomírajícího Applu a dosáhl s ním dosud nepřekonaných úspěchů. Při realizaci projektu jsme kladli důraz na použití kvalitních materiálů, čistotu a jednoduchost výstavních prostor, v historickem interiéru tak, aby vše korespondovalo s filosofií značky Apple. Výtěžek expozice bude věnován na nadační účely. A to především pro lidi po traumatických nehodách, kteří mají částečnou nebo trvalou ztrátu pohyblivosti.
Je tu možnost zhlédnout celkem 472 originálních výrobků Apple, Next a Pixar na výstavní ploše 767 m2.

Otevírací doba: pondělí – neděle 10:00 – 22:00

Voucher, který si vytisknete při objednávce, není vstupenkou do muzea.
Originální vstupenku si můžete vyzvednout u nás v nadaci nebo Vám ji zašleme poštou.
Vstupenka je pro 1 osobu a její platnost je do 31. 12. 2019.

Více informací na http://www.applemuseum.com/web/cs/

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Apple Museum Praha láká nejen milovníky ikonických „jablíčkových“ produktů, ale také všechny nadšence moderních technologií. Brilantní inženýrské výkony obou výrazných osobností moderní historie totiž dalece přesahují hranice jedné firmy. Svým odkazem navždy změnili svět a to, co se jim podařilo vytvořit, způsobilo počítačovou revoluci. Díky nim dnes můžeme běžně pracovat na počítačích, poslouchat hudbu a sledovat oblíbené animované filmy z dílny Pixar.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.applemuseum.com/web/cs/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!