Návštěva Motýlího domu (rodina)

Vstupte s námi do jiného světa – do světa dobrodružství, elegance a krásy
Dárce Motýlí dům s.r.o.
Město Praha
Datum volitelné
Čas volitelný
Region Hlavní město Praha
K dispozici 1x
Hodnota 350 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Motýlí dům s.r.o.

Popis

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, který postupně pohlcuje okolní vegetace. Stromy zarůstají do zdí, liány obepínají bezbranné sochy… A nyní si představte, že právě na takovém místě spokojeně žijí a poletují motýli. Jsou jich stovky a stovky. A jsou to ty nejkrásnější motýlí druhy naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či daleké Asie, nýbrž přímo v centru Prahy. To je totiž Papilonia – motýlí dům Praha.

Motýli budou volně poletovat všude kolem. Nabídněte jim pro přistání rameno nebo třeba nos. 

Místo síťky na motýly si s sebou vezměte foťák. Lovit pak můžete, jak dlouho budete chtít. Najděte alespoň třicet druhů motýlů. Někteří vás přitáhnou pestrými barvami, u jiných musíte odhalit jejich důmyslné mimikry. 

Otevřeno je PO – NE: 10:00 – 20:00 hodin.

Platnost voucheru je do 31.10.2018. 

1 voucher je určen pro 1 rodinu. Voucher Vám bude po zaplacení zaslán na Vaši emailovou adresu.

Podmínky účasti: Vhodné chování a vystupování. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten „létající drahokam“ dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelná kombinace. Dbát pokynů a rad poskytovatele. 

O poskytovateli zážitku/dárku

Pro stylizaci prostředí Papilonie byl inspirací chrám Angkor Vat v Kambodži, přítomné motýlí druhy však pochází ze všech koutů světa – např. z deštných pralesů Mexika, jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, subsaharské Afriky či z Austrálie. Z tohoto důvodu v celém prostoru o rozloze 150 m? udržujeme stálou teplotu 26 °C a vzdušnou vlhkost 80 %.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.papilonia.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!