Návštěva Muzea policie České republiky

Vezměte celou rodinu do Muzea ČR a zahrajte si na detektivy
Dárce Muzeum Policie České republiky
Čas Volitelný
Region Hlavní město Praha
Město Praha
Datum Volitelné
K dispozici 10x
Hodnota 100 Kč
  • ks

Můžete získat díky

Muzeum Policie České republiky

Popis

Muzeum mapuje historii, vznik, vývoj a činnost bezpečnostních sborů na území našeho státu, kriminalistiku a známé kriminalistické případy, prezentuje problematiku dopravní a letecké služby, cizinecké a pohraniční policie, ale i bývalé státní bezpečnosti.
Expozice muzea obsahově vychází z existence, činnosti a vývoje bezpečnostních sborů a složek na území našeho státu od jeho vzniku do současnosti tedy nejméně od roku 1785. Je založena na prezentaci objektivních dokumentů a faktů, podložených více než jedním tisícem exponátů. Expozice jako celek je doplněna více než osmi sty fotografiemi. Cílem je prezentace policejních složek v demokratickém právním státě a prezentace jejich činnosti v kontextu historického vývoje.

Otevírací doba: pondělí – zavřeno
úterý – neděle 10:00 – 17:00

Voucher, který si vytisknete při objednávce, není vstupenkou do muzea. Originální vstupenku si můžete vyzvednout u nás v nadaci nebo Vám ji zašleme poštou.
Vstupenka je až pro 6 osob bez rozdílu věku, zahrnuje vstup do stálé vnitřní i venkovní expozice a vstup se vztahuje i na mimořádné výstavy.
Vstupenka má neomezenou platnost.

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

O zřízení Muzea Policie České republiky bylo rozhodnuto v roce 1990 a expozice byla pro veřejnost otevřena dne 12. dubna 1991. Toto muzeum objektivně dokumentuje a prezentuje historii, vývoj a činnost bezpečnostních sborů na území bývalého Československa od doby jeho vzniku po současnost.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.muzeumpolicie.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!