Návštěva mydlárny s výkladem a možností vyrobit si mýdlo

Račte vstoupit do čarovné mydlárny, kam je veřejnosti vstup zakázán.
Dárce Mydlárna Čarovný mlýn
Délka 1,5 hodiny
Čas volitelné viz. níže
Datum volitelný viz. Níže
Region Středočeský kraj
Město Křivoklát
Hodnota 1 800 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Mydlárna Čarovný mlýn

Popis

Mydlárna Čarovný mlýn je krajskou hygienickou stanicí schválená provozovna, do které má za normálních okolností veřejnost zákaz vstupu. Za dodržení hygienických podmínek je možné udělat výjimku a návštěvníkům do těchto krásných prostor, zařízených jako laboratoř z přelomu minulého století vstup umožnit. A co víc, nejenže se dozví, jak a z čeho se přírodní mýlo vyrábí, ale výrobu si na vlastní kůži mohou vyzkoušet. Své vlastnoručně vyrobené mýdlo jim pak poté co ztuhne a uzraje, zašlu poštou nebo si ho (pokud se jim v naší krásné křivoklátské oblasti zalíbí) mohou osobně vyzvednout. 1 voucher platí pro 4 osoby. Datum konání: v období březen – srpen 2017 po vzájemné dohodě. Čas konání po vzájemné dohodě. Dbát pokynů poskytovatele, do mydlárny nesmí osoba s infekčním onemocněním, ochranný oděv (plášť, návleky na obuv, rukavice, ochranné brýle) poskytnu. Na vlastní riziko, jedná se o práci s hydroxidem sodným. Bezbariérový přístup: částečně, malý schod u vchodu, překážku lze vyřešit položením desky apod. Vhodné pro děti od cca 10 let, za děti ručí rodiče.

O poskytovateli zážitku/dárku

Mydlárnu jsem začala budovat v krásných suterénních prostorách mlýna s klenutými stropy po našem příchodu sem před šesti lety. Výrobou mýdla se však zabývám již od roku 2007. Alternativním způsobům, bylinkářství a aromaterapii se věnuji už mnoho let.

V mých mýdlech jsem skloubila tradiční řemeslnou výrobu, mýdlovou alchymii, magii, i svou zálibu v parfumářství a bylinkářství, to vše v moderním a elegantním pojetí. Do každé magické kostky jsem vložila duši a energii a každá prošla od první kapky oleje až po zabalení mýma rukama.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.carovnymlyn.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!