NovaVoice® Program pro tvorbu textů a přepisování záznamů

Pořiďte si spolehlivého pomocníka pro automatické přepisování řeči do textu pomocí počítače. Součástí je instalace, zaškolení a telefonická podpora.
Dárce Consulting Company Novasoft, a.s.
Čas volitelné viz. níže
Datum volitelné viz. níže
Město celá ČR
K dispozici 0x
Hodnota 6 720 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Consulting Company Novasoft, a.s.

Popis

Pořiďte si program pro automatické přepisování řeči do textu pomocí počítače. Stačí správně mluvit a počítač přepíše všechno co řeknete až z 98% přesností. Co všechno program umí? Má slovní zásobu 500 000 slov, umí dobře pravopis, píše rychleji než písařka, nedělá překlepy, je možné jej spouštět hlasem, umí přepisovat záznamy ze zvukových souborů. Co dostanete? Spolehlivého pomocníka pro tvorbu textů, instalační soubor s licenčním číslem, slovník obecné češtiny, podrobnou uživatelskou příručku, 24 hodin/7 dní v týdnu telefonické podpory. Produkt společnosti obdržel prestižní cenu Invex 2008 v kategorii profesionální software. Cena zahrnuje náhlavní soupravu Logitech USB 960 a zaškolení uživatele po celé ČR (místo, datum a čas po dohodě s poskytovatelem). Je nutné dodržovat návod a rady poskytovatele. Certifikát předá poskytovatel zájemci na místě. Určeno jen pro hendikepované (pro osoby které jsou zdravotně znevýhodněné).

O poskytovateli zážitku/dárku

Consulting Company Novasoft, a.s. je poradenská a konzultační společnost, která se orientuje na poskytování konzultačních služeb ve všech životních cyklech podnikového informačního systému SAP. Zvláštní oddělení se zabývá vývojem systému NovaVoice® pro rozpoznání řeči. V oblasti řečových technologií spolupracujeme se Západočeskou univerzitou v Plzni. Náš společný produkt NovaVoice® je profesionální software pro převod mluvené řeči do textu. Systém NovaVoice® implementujeme u řady našich zákazníků a také integrujeme do provozních informačních systémů našich zákazníků. Společně se Západočeskou univerzitou tvoříme slovníky na míru různých oborů (zdravotnické obory, soudnictví atd.). Dále zajišťujeme podporu a rozvoj celého řešení SW NovaVoice®

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://ccnovasoft.cz/cz/novavoice

Sledujte nás na sociálních sítích!