ONLINE jazyky

Vhodné pro vozíčkáře

Učte se jazyky světově
Dárce ONLINE learning s.r.o
Čas Volitelný
Datum Volitelné
Region Celá ČR
Město Celá ČR
K dispozici 3x
Hodnota 2 490 Kč
  • ks

Můžete získat díky

ONLINE learning s.r.o

Popis

Nabízíme online jazykové kurzy, které umožňují studentům studovat kdekoli a kdykoli potřebují. Kurzy jsou zasazeny do unikátní výukové platformy, která pracuje s lidskou motivací a je neustále rozvíjena na základě zpětné vazby studentů a nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výuky a informačních technologií. Cvičení jsou interaktivní a kladou důraz na to, aby se studenti při učení nenudili a měli chuť studovat dále.

Kurzy si můžete vyzkoušet zde: https://www.onlinejazyky.cz/

Po nákupu získáte přístup do online studovny na 3 roky s možností bezplatného prodloužení. Vou­cher platí na nákup jednoho kurzu dle výběru.
Po úspěšné objednávce Vám zašleme unikátní kód, který použijete při objednávce na https://www.onlinejazyky.cz/…samouky.html

Kód je platný do 31. 12. 2019.

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Online jazyky.cz je specialistou na e-learning cizích jazyků v českém prostředí, vyvinuto Čechy pro české studenty. Učíme 6 světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovujeme individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám jako partner a dodavatel kvalitních zdrojů.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.onlinejazyky.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!