Ošetření v Regeneračním centru

Relaxujte a potěšte tak své tělo i smysly. Poukaz na ošetření do Rehabilitačního a regeneračního centra v Borovanech u Českých Budějovic.
Dárce Rehabilitační a regenerační centrum Borovany
Délka dle výběru ošetření
Čas volitelný viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region Jihočeský kraj
Město Borovany
Hodnota 300 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Rehabilitační a regenerační centrum Borovany

Popis

Fyzioterapie nemusí pomáhat jen při léčbě nemocí a potíží pohybového aparátu, ale může být i příjemným zpestřením všedního dne. Masáže, koupele a zábaly poskytují okamžitou úlevu bolestivým a namáhaným partiím Vašeho těla a ocení je také sportovci a nastávající maminky. Uklidnění a uvolnění Vám přinese například aromatická masáž, v zimním období Vás příjemně prohřeje vodní koupel. Díky tomuto voucheru si můžete vybrat z velké nabídky našich služeb. Druh terapie nebo masáže si zvolíte sami. Poštou Vám bude doručen ještě originál voucher od Rehabilitačního centra. Zážitek lze uskutečnit kdykoli v obdobi 15.10.2014–8.9.2015, po předchozí domluvě.

O poskytovateli zážitku/dárku

Rehabilitační a regenerační centrum v Borovanech je ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na komplexní prevenci, diagnostiku a léčbu všech problémů pohybového systému – bolestí zad, kloubů a svalů, funkčních a degenerativních onemocnění, poúrazových a pooperačních stavů. Nabízí ale také řadu relaxačních a regeneračních programů, například pro sportovce či nastávající maminky a je místem příjemného odpočinku pro všechny zdravé lidi, kteří rádi hýčkají své tělo.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.rehabilitaceborovany.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!