Ping pong v sedě ?

Co Vám uteklo

Jste dobří ve stolním tenise? Přijďte si vyzkoušet hru proti vozíčkáři. V našem týmu hrají i členové reprezentace ČR Jan Mrázek a Milan Krejčí, kteří si s Vámi rádi poměří síly.
Dárce Sportovní klub vozíčkářů
Délka 60 minut
Čas volitelný viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 280 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Sportovní klub vozíčkářů

Popis

Můžete zkusit hrát na vozíku (lze zapůjčit), můžete ale klidně hrát, jak jste zvyklí. Naši hráči Vám budou více než důstojnými soupeři! V jednom termínu lze zážite uskutečnit maximálně pro jednoho člověka. Tento zážitek je určen pro osoby starší 18 let, případně od 15 let s doprovodem rodičů (rodiče se mohou tréninku také zúčastnit). Příjemce si plně uvědomuje, že zážitek podstoupí na vlastní nebezpečí, a bude zcela respektovat naše pokyny. Speciální vybavení není potřeba, vše potřebné zapůjčíme. Zážitek lze uskutečnit jakékoli úterý v době tréninků, v období říjen 2014 – duben 2015, po předchozí domluvě.

O poskytovateli zážitku/dárku

SKV Praha nabízí sportovní vyžití v oddílech florbalu, lyžování, potápění, stolního tenisu, tance, orientačních závodů a outdooru. Posláním SKV Praha je vytváření podmínek zejména vozíčkářům ke sportovní činnosti.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.skvpraha.org

Sledujte nás na sociálních sítích!