Pixar - 30 let animace

Vhodné pro rodiny s dětmi Vhodné pro vozíčkáře

Velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixaru
Dárce Art Movement, z.s.
Čas Volitelný
Datum Volitelné
Region Hlavní město Praha
Město Praha
K dispozici 0x
Hodnota 250 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Art Movement, z.s.

Popis

Od 15.2. do 26.5.2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa – Pixaru. Výstava představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu.  Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě. Nyní se chystá na svou premiéru v České republice.
Výstava Pixar 30 let animace je oficiální putovní expozicí významného studia, které v roce 1995 uvedlo na plátna kin přelomový film Toy Story a přepsalo tak historii animace. Více než třicet let vývoje a práce, z malé skupiny nadšenců až k nejslavnějšímu animačnímu studiu planety – tak by se dal ve zkratce charakterizovat celkový vývoj studia Pixar. Návštěvníci se seznámí s celkovou historií studia, zjistí, jaké to je tvořit animovaný film a co všechno předchází tomu, než postava ožije a začne vyprávět příběh. V rámci expozice usednou do kinosálu zvaného „Artscape“, kde zhlédnou speciální film, ve kterém se na jednom plátně potkají nejznámější postavy, které pod hlavičkou Pixaru vznikly. Velkým lákadlem bude také speciální zařízení Zoetrop, díky kterému ožijí modely postaviček přímo před zraky diváků.
Otevírací doba: pondělí – neděle 9.00 – 20.00 hodin
Vstupenky, které u nás získáte, platí pouze pondělí – pátek 9.00 – 20.00 hodin.
Vstupenky jsou k vyzvednutí u nás v nadaci nebo Vám je zašleme poštou.
Voucher, který si vytisknete při objednávce, není vstupenkou na výstavu.
Vstupenka je pro jednu osobu a platí do 26. 5. 2019.
Doplňující údaje o bezpečnosti: dbát pokynů a rad poskytovatele
Vhodné pro vozíčkáře: ano
Vhodné pro rodiny s dětmi: ano

O poskytovateli zážitku/dárku

Českým pořadatelem výstavy je společnost Art Movement, která v minulosti v Praze organizovala další úspěšné výstavy, například o expozici “Tim Burton a jeho svět” nebo “David Cronenberg: Evolution”.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.pixarexhibition.cz/cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!