Pizzařem na zkoušku ?

Co Vám uteklo

Rádi si pochutnáte na dobře propečené pizze ? Rádi kombinujete co vše si na ní ještě dát ? Pojďte si vyzkoušet, jaké to je vykroužit pizzu, aniž byste roztrhli těsto a vaše pizza neměla tvar afrického kontinentu.
Dárce La Primavera spol. s r.o. - Ristorante Longiano
Délka cca 1 hodina
Čas volitelný viz.níže
Město Praha
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Hodnota 500 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře La Primavera spol. s r.o. - Ristorante Longiano

Popis

Budou hledány a nalezeny odpovědi na otázky: Kolik ingrediencí lze dát na pizzu, abyste jí bezpečně dopravili do pece ? Jak se přikládá do pece, aniž by pizza uvnitř byla plná uhlíků ? Jak moc se těsto lepí na prsty ? Stačí se člověk napít a připravit další pizzu, aniž by se mu ta v peci připálila ? Můžete pozvat svojí drahou polovičku nebo kamarády na netradiční večeři, protože vězte, že co si upečete, to si taky sníte. Z bezpečnostních důvodů není určeno pro děti mladší 12ti let.

O poskytovateli zážitku/dárku

Risorante Longiano je útulná italská restaurace s domácím prostředím, která je inspirována autentickou italskou kuchyní, kde je hlavní důraz kladen na kvalitu a čerstvost používaných ingrediencí a kde se staré a dobré, a v dnešní době bohužel zapomenuté, rčení „náš zákazník, náš pán“ stává skutečností a současně naší filozofií.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.longiano.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!