Vyhlídková plavba Pražskými Benátkami

Vyhlídková plavba do Čertovky a vstup do Muzea Karlova mostu.
Dárce Pražské Benátky s. r. o.
Region Hlavní město Praha
Datum Volitelné
Čas Volitelný
Délka 45 min. plavba
Město Praha
K dispozici 0x
Hodnota 680 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Pražské Benátky s. r. o.

Popis

Poznejte to nejlepší z Prahy během 45 minut. Vyplouvá se z přístaviště, které se nachází přímo pod Karlovým mostem. Jedinečná plavba Vám odhalí skryté krásy Prahy včetně známého vodního kanálu Čertovka, kterému se říká Pražské Benátky.

Na lodích je zajištěno malé občerstvení v podobě jednoho nápoje (pivo / limonáda „ZON“ / káva / čaj / v zimě svařené víno) a perníku nebo zmrzliny v létě. Dále je pro Vás připraven audio výklad o pražských pamětihodnostech v 16 jazycích, včetně češtiny. Cena lodního listu zahrnuje i vstup do Muzea Karlova mostu.

Jsme v provozu 365 dní v roce, vyplouváme za každého počasí po 15-ti minutách.

Užijte si naši plavbu a sdílejte s námi Vaše zážitky #prazskebenatky.

Datum a čas konání dle vzájemné dohody. Voucher platí pro 2 osoby. Platnost voucheru do konce roku 2018. Děti do 6-ti let zdarma.

 

Zdroj fotografií: Praž­ské Benátky s. r. o.

O poskytovateli zážitku/dárku

Společnost Pražské Benátky, s.r.o. provozuje převozní plavby na řece Vltavě a vodním kanálem Čertovka v historickém centru Prahy. Chlouba společnosti jsou lodě postavené v duchu nejlepších tradic z konce 19. století. Plavba jedinečnou trasou je doplněna výkladem o pamětihodnostech v okolí řeky.

Pro náročnější zákazníky je připravena Salonní rychloloď Nepomuk, nejstarší osobní loď v Praze, perla Vltavy. Na jeho palubě je možné uspořádat vyhlídkovou plavbu pro přátele, firemní večírek, oslavu narozenin, či dokonce svatbu.

Na poli kulturním pečuje naše společnost o Muzeum Karlova mostu, čímž se snaží o přiblížení všech dějů, které jsou s touto unikátní památkou spjaty, a o jejich předání odborné i laické
veřejnosti.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.prazskebenatky.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!