Po malostranských podnicích Tomášem Sedláčkem

Co Vám uteklo

Poseďte se slavným českým ekonomem v čistě neformálním prostředí, které mu je vlastní.
Dárce PhD. Tomáš Sedláček
Délka 90 min a déle
Čas 19:00
Město Praha
Datum 17.2.2015
Region hlavní město Praha
Hodnota 1 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře PhD. Tomáš Sedláček

Popis

Setkáte se v kavárně na Malé Straně a v případě shody všech účastníků je možné z kavárny dojít pěšky přes Kampu do baru Blue Light a zde pokračovat v načatém večeru. Podmínky účasti: Úhrada konzumace a občerstvení není součástí tohoto zážitku. Účastník si ji hradí při čerpání zážitku sám. Nelze vyloučit, že se v programu pana Sedláčka objeví nějaký důležitý event, v takovém případě bude nutné setkání přeložit – účastníci budou včas informováni.

O poskytovateli zážitku/dárku

Tomáš Sedláček (1977) je hlavní makroekonom hospodářských strategií, ČSOB, je také přednášejícím na vysoké škole, publicistou, dlouholetým poradcem čelních politiků (prezident republiky, ministr financí, premiér v rámci NERV) a častým komentátorem v mediích.
Je stipendistou Yaleovy University a doktorandem na Karlově univerzitě, kde pravidelně přednáší. Nepravidelně přednáší pro mnoho dalších českých i světových univerzit (Georgetown, Yale, Wheaton). Yale Economic Review (2006) jej zařadil mezi pětici perspektivních mladých ekonomů. Jeho akademické práce získaly uznání děkana fakulty a Hlávkovu cenu.
Na jaře 2009 publikoval knihu Ekonomie dobra a zla: po stopách ekonomického tázání od Gilgameše po finanční krizi, která se stala národním bestsellerem. Pravidelně přisívá do čtvrtečních hospodářských novin a je členem mnoha poradních nebo statutárních orgánů neziskových institucí (Forum2000, Diplomatická akademie, Česko-německý fond budoucnosti a jiné).

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.tomassedlacek.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!