Pobyt ve finské sauně na 60 minut pro dva

Přijďte se saunovat do naší privátní finské sauny
Dárce HDMA servis s.r.o.
Délka 60 minut
Čas Volitelný
Region Středočeský kraj
Město Jenštejn
Datum Volitelné
K dispozici 0x
Hodnota 500 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

HDMA servis s.r.o.

Popis

V našem malém wellness ve studiu v Jenštejně je pro Vás k dispozici finská sauna o rozměrech 2,36 m x 2,28 m, která je umístěna v místnosti společně s hydromasážní vířivou vanou a ochlazovnou v podobě sprchy, můžete tedy využít saunu samostatně, či v kombinaci s hydromasážní vířivou vanou. Vždy se však jedná o záležitost zcela privátní, pouze pro jednu až dvě dospělé osoby.
Pravidelné saunování napomáhá proti nespavosti a stresu, uvolňuje svaly a napětí, pozitivní vliv má sauna také na pleť, zpomaluje projevy stárnutí a je vhodnou terapií při redukci váhy a boji proti celulitidě. Při saunování dochází k regeneraci a očistě těla. Po pobytu v sauně mizí bolesti hlavy, pocity tísně a psychického napětí. Během jedné návštěvy sauny se z těla odplaví tolik toxinu, kolik činností ledvin za celý týden.

Otevírací doba: dle objednacího systému.

Vouchery jsou k vyzvednutí u nás v nadaci nebo Vám je zašleme poštou.
Voucher, který si vytisknete při úspěšné objednávce, není vstupenkou do sauny.
Voucher je pro dvě osoby a jeho platnost je do 7. 7. 2019.

Doplňující údaje o bezpečnosti: dbát pokynů a rad poskytovatele.
Vhodné pro vozíčkáře: ne
Vhodné pro rodiny s dětmi: ne

O poskytovateli zážitku/dárku

Cílem Studia Andrasa je pomoci spoluobčanům se zrakovým handicapem nalézt uplatnění na trhu práce a realizovat se ve svém profesním životě. Chceme odhalit schopnosti a kvality zrakově postižených v oblasti masáží. Jsme tým slabozrakých a nevidomých masérů a rádi bychom nabídli naše kvalitní a profesionální služby v oblasti zdravotních masáží a relaxace. Jsme připraveni Vám pomoci, od bolesti zad, svalové ztuhlosti, problémů jednostranně zatěžovaného pohybového aparátu, stresu, nespavosti i dalších vlivů nezdravého způsobu života.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.studioandrasa.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!