Pohankový polštář zelený pruh

Pohankový polštář - text, zelený pruh
Dárce CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s.
K dispozici 0x
Hodnota 250 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s.

Popis

Povlak polštáře je vyroben z lněné látky. Brevný pruh je 100% bavlna. Náplň polštáře jsou pohankové slupky. Pohankové slupky drží dlouho teplo. Takže polštář si můžete nahřát a vyhřívat se. Povlak se dá sundat a prát v pračce na 40 °C. Rozměr 40×25 cm.

O poskytovateli zážitku/dárku

Naši společnost jsme založili na jaře roku 2008 za účelem zaměstnávání osob se zdravotním postižením, rozvíjením jejich schopností a dovedností. Jelikož v dnešní době nechce téměř nikdo tyto lidi zaměstnávat, proto jsme chtěli ukázat, že i tyto osoby jsou pro společnost přínosem a pracovat nejen chtějí, ale také umí.
Vyrábíme dárkové, reklamní předměty a bytové doplňky. Vše se u nás vyrábí ručně. Malujeme na porcelán, sklo, dřevo, textil a další materiály. Nabízíme také gravírování a řezání laserem. Všechny tyto výrobky jsou vhodné jako dárkové předměty pro vaše známé, kamarády a rodinu. Jsou pěkným zpestřením vašeho interiéru. Firmám nabízíme naše výrobky jako originální dárky pro vaše obchodní partnery a zaměstnance. Hledáte pro svou prodejnu nový originální sortiment? Obraťte se na nás.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.chrpakrnov.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!