Poradenství se zaměřením na vaši kariéru

Poradenství v oblasti podnikání, vzdělávání, kariéry, personálního řízení, vedení lidí
Dárce Marie Jírů
Délka 2 hodiny
Čas volitelné viz. níže
Datum volitelné viz. níže
Region Královéhradecký kraj
Město Hradec Králové
K dispozici 1x
Hodnota 200 Kč

Tento zážitek je určen výhradně pro osoby se zdravotním postižením/znevýhodněním, a nebo pro zaměstnavatele, kteří zaměstnávají více jak 50 % OZP.

Čestně prohlašuji, že jsem osoba se zdravotním postižením/znevýhodněním, a nebo nejsem OZP, ale zaměstnávám nebo vedu tým, kde je více než 50 % OZP a mohu pomoc expertního dobrovolníka získat.

  • ks

Tuto položku můžete získat díky podpoře Marie Jírů
  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

Popis

Marie Jírů je vzděláním i praxí andragožka, ve firemním rozvoji působí od roku 2001. Její vzdělávací společnost, který vznikla v roce 2006, je známá svým inovativním přístupem k vytváření systémů vzdělávání, tvorbou rozvojových programů na míru a také svým vlastním kvalitním know-how – tzv. Global skills®. 
V roce 2009 založila Marie neziskovou organizaci Šance na vzdělání, jejíž programy jsou zacíleny právě na osoby se zdravotním znevýhodněním po úraze či vážné nemoci. Zájemcům o její expertní pomoc proto nabízí poradenství v oblasti podnikání, vzdě­lávání, kariéry, personálního řízení, vedení lidí. A to jak pokročilým, tak úplným začátečníkům. Datum a čas konání dle dohody, v období od 06/2016 do 05/2017.

O poskytovateli zážitku/dárku

V současnosti je Marie Jírů jednou z největších osobností v oblasti firemního vzdělávání v České republice i na Slovensku, o čemž svědčí i její nominace na Manažera roku 2006. Její Centrum andragogiky získalo za svou práci a přístup řadu ocenění, například Vzdělávací instituce roku 2012 nebo Národní cena ČR za společenskou odpovědnost organizací. V CSR se společnost Centrum andragogiky posouvá neustále dál, to dokazují i ocenění TOP Odpovědná malá firma 2015 za společensky odpovědný přístup k podnikání a ocenění v rámci programu Podnikáme odpovědně. 

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.centrumandragogiky.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!