Prague Coffee Festival 2018 (vstupenka na 20. 10.)

Přijďte procvičit svoje chuťové buňky a ochutnat kávu od více než 40 ti českých i zahraničních pražíren!
Dárce Coffee Embassy z.s.
Délka 8
Čas Volitelný
Datum 43393
Region Hlavní město Praha
Město Praha
K dispozici 0x
Hodnota 399 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Coffee Embassy z.s.

Popis

Prague Coffee Festival poprvé proběhl v roce 2012. Letos na podzim se tak bude konat již sedmý ročník oslavy kávy a všeho, co s ní souvisí, a to o víkendu 20.-21.10. 2018 v Pražské tržnici v halách č. 13& 17& 40.
Prague Coffee Festival vznikl s myšlenkou podpořit českou kávovou kulturu a umožnit setkání těch, které káva zajímá. Ať již jde o profesionální baristy, kavárníky, ty kteří s kávou teprve začínají i ty kteří se s kávou již seznámili, ale chtějí se o ní dozvídat čím dál tím víc a poznat ji ve všech jejích chutích, vůních a podobách.
Prague Coffee Festival se svým programem snaží uchopit téma kávy v širším kontextu, tak aby si každý přišel na své. Návštěvníci se tak mohou těšit na přednášky, degustace vzorků kávy z lokálních i zahraničních pražíren, ukázky pražení, prezentaci kaváren i jednotlivých baristů, workshopy alternativních kávových metod, ale i bohatý kulturní program pro dospělé.
7. ročník Prague Coffee Festivalu vám přináší 10 přednášek, 2 zahraniční hosty, 11 druhů workshopů, nespočet cuppingů a výtečné jídlo- to vše na jednom místě 20.-21.10.

Vstupenka je pro 1 osobu na 1 den festivalu. Vstupenka zahrnuje všechny ochutnávky kávy, až 2ks workshopů, přednášky a cupping- to vše zdarma. Se vstupenkou dále dostanete slevu na promítání pražské premiéry Aeropress Movie v Kině Pilotů, 20.10. Vstupenku do kina lze předem rezervovat nebo koupit na místě se slevou.
Děti do 15ti let mají vstup zdarma. Děti 15–18 let platí dětské vstupné. Festival nezahrnuje žádný program pro malé děti.

Po úspěšné objednávce na našem webu Vám pošleme unikátní kód, kterým se prokážete u vstupu do areálu.
Vstupenka je jednodenní pro jednu osobu a platí 20. 10. 2018.

O poskytovateli zážitku/dárku

Festival organizuje Coffee Embassy z.s., která si klade za hlavní cíl propagaci kávové kultury a seznamování široké veřejnosti s tématy týkajícími se kávy, pěstitelů, zpracovatelů a nových trendů v tomto oboru.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://coffeefest.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!