Projížďka exkurzním vagonem v huti - 20.3.2015

Exkurze po železniční vlečce v areálu hutě ArcelorMittal Ostrava a.s. ve speciálně upraveném exkurzním vagónu.
Dárce ArcelorMittal Ostrava a.s.
Délka 2 hodiny
Čas 9:00
Město Ostrava
Datum 20.3.2015
Region Moravskoslezský kraj
Hodnota 200 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře ArcelorMittal Ostrava a.s.

Popis

Exkurze projíždí částí areálu ArcelorMittal Ostrava a.s. v exkurzním vagónu po okružní trase železniční vlečky kolem provozních hal bez výstupu z vagónu. Vagón má speciální úpravu a vybavení – dlouhý stůl s 20 židlemi, WC, bezdrátové připojení k internetu, promítací plátno s možností prezentací, promítání filmů. Exkurzi doprovází průvodce, který poskytne odborný výklad o huti a jejích provozech.

O poskytovateli zážitku/dárku

Společnost ArcelorMittal Ostrava byla založena pod jménem Nová huť 31.12.1951. Spolu se svými dceřinými společnostmi zaměstnává přes 7 500 lidí. Ročně vyrábí 2 miliony tun oceli. S výrobky ostravské huti se setkáváte doslova na každém kroku. Kromě silničních svodidel, která vás chrání na více než 70 % českých silnic, jsou to např. trubky, z kterých se staví vodovody, plynovody i ropovody, dále výztuže do betonu, profily a nosníky, které jsou součástí budov, mostních konstrukcí a stožárů vysokého napětí, a také plechy, které se používají například v domácích spotřebičích.

Adresa a přesné místo konání: ArcelorMittal Ostrava a.s., Vratimovská 689, 707 02 Ostrava-Kunčice;

Podmínky účasti: věk nad 15 let, dlouhé kalhoty a pevná uzavřená obuv. Účastníci exkurze musí být vybaveni osobními ochrannými prostředky, které jim budou zapůjčeny (ochranná přilba, pracovní plášť, brýle, ochrana sluchu). Na místě bude přítomen zkušený průvodce, před exkurzí budou účastníci seznámeni se zásadami bezpečnosti a používání stanovených osobních ochranných pracovních prostředků.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://ostrava.arcelormittal.com

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!