Řekněte si, jak si představujete financování bydlení. Průzkum ČMSS a Srdcerváčů končí 22. února.

Do poloviny příštího týdne máte možnost změnit pohled na zásadní otázky v oblasti bydlení, se kterými se setkávají lidé s postižením. Výsledky průzkumu pomohou zjistit, co handicapovaným při financování bydlení nejvíce chybí a jaké produkty by uvítali.

Až do středy 22. 2. mohou lidé se zdravotním postižením  a jejich blízcí vyplnit anonymní dotazník ČMSS a Srdcerváčů. Do celorepublikového průzkumu se již zapojilo přes 300 respondentů, jejichž odpovědi pomohou zjistit odpovědi na otázky, které jsou v oblasti bydlení zatím neznámou: s jakými překážkami se postižení lidé při zařizování úvěrů na rekonstrukci či pořízení bydlení setkávají nebo zda stojí o zvláštní finanční poradenství. Výsledky průzkumu budou zveřejněny v březnu letošního roku.

Zázemí dostupného, zajištěného a vhodně adaptovaného bydlení je přitom pro lidi s postižením důležitou oporou, která jim poskytuje nejen každodenní potřebný komfort, ale i možnost vydat se za vyššími cíli, jako jsou samostatnost, integrace do zdravé společnosti a v neposlední řadě i zaměstnání. 

Děkujeme všem přispěvatelům, kteří se již do průzkumu zapojili.
A děkujeme i všem, kdo se ještě přidají - odpovídejte, zapojte se a oslovte své přátele.

Anonymní dotazník ČMSS a Srdcerváčů naleznete zde.

Srdcerváči jsou projekt Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP). Jeho fundraisingové a osvětové aktivity mají za cíl zlepšit zaměstnávání osob s postižením v České republice, pomáhat handicapovaným zpět k práci nebo podpořit jejich podnikání. Českomoravská stavební spořitelna je hlavním partnerem projektu.

 

 

 


Sledujte nás na sociálních sítích!