Rekvizita "Prasátko" z Dejvického divadla

Co Vám uteklo

Unikátní rekvizita "Prasátko" ze hry Oblomov a fotografie Ivana Trojana z této hry s možností napsání osobního věnování.
Dárce Dejvické divadlo, o. p. s.
Hodnota 1 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Dejvické divadlo, o. p. s.

Popis

Nyní máte možnost získat unikátní rekvizitu „Prasátko“ ze hry Oblomov, Dejvického divadla a také fotografii Ivana Trojana nejen s podpisem ale i s možností nechat na ni napsat osobní věnování někomu určitému či nechat vepsat „v podstatě“ cokoli,co byste rádi měli napsáno osobně od pana Trojana. Tento dárek pro Vás poskytuje Dejvické divadlo. V případě zájmu o osobní věnování nás, prosím, kontaktujte na email srdcervaci@nfozp.cz. Fotografie Vám pak přijde dodatečně poštou.

O poskytovateli zážitku/dárku

Dejvické divadlo je jedno z nejvýznamnějších současných českých divadel. Sídlí v Zelené ulici v Praze – Dejvicích, přibližně 700 m severně od stanice metra Dejvická. Vzniklo v roce 1992 a od roku 1993 má status profesionální scény. Uměleckému řediteli, režisérovi Miroslavu Krobotovi se podařilo vybudovat mimořádně kvalitní scénu založenou na promyšlené dramaturgii a vynikajících režiích opřených o výkony současné herecké špičky. Více informací a také aktuální program divadla pro tuto sezónu naleznete na www.facebook.com/dejvickedivadlo a www.dejvickedivadlo.cz.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.dejvickedivadlo.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!