Rekvizita z inscenace „Vidím Nevidím“

Maňásek „Hrochbrontosaurus“, rekvizita z inscenace „Vidím Nevidím“ vyrobený známou režisérkou a animátorkou Mariou Procházkovou.

Dárce Maria Procházková
Hodnota 250 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Maria Procházková

Popis

Nádherná rekvizita z úspěšného divadelního představení Nové scény Národního divadla, vyrobená samotnou režisérkou. Látkový maňásek Hrochbrontosaurus Evžen si zahrál v inscenaci Vidím Nevidí, v příběhu o malé holčičce, která, protože nevidí, objevuje svět kolem sebe především pomocí hmatu a sluchu. Objevuje se na projekci ve scéně s Lindou Rybovou.

O poskytovateli zážitku/dárku

Maria Procházková se narodila a žije v Praze. Vystudovala FAMU, ve své tvorbě se zaměřuje na animaci, režii a scenáristiku hraného filmu, publicistiku, dokumentaristiku, výrobu klipů, spotů, znělek a koláží. Spolupracuje s redakcí dětské tvorby České televize, natáčí animované videoklipy s použitím dětských kreseb. Je autorkou celovečerních snímků Kdopak by se vlka bál, Žralok v hlavě nebo animovaných seriálů Evropské pexeso a České pexeso. Režírovala animovaný seriál Slovíčka. Za svoji tvorbu obdržela již několik významných ocenění.

Oficiální internetové stránky poskytovatele:

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!