RockOpera Praha

Navštivte první divadlo nejen pro rockery.
Dárce RockOpera Praha
Délka Volitelná
Čas Volitelný
Region Hlavní město Praha
Město Praha
Datum Volitelné
K dispozici 4x
Hodnota 1 198 Kč
  • ks

Můžete získat díky

RockOpera Praha

Popis

RockOpera Praha je jediné české divadlo, které se zaměřuje na autorské rockové opery. Zakládá si na propracované rockové hudbě, jež neosloví jen ortodoxní vyznavače žánru, akrobatické vizuální show, velkých hlasech a obdivuhodných instrumentálních výkonech na scéně přítomné kapely.
RockOpera Praha existuje na tuzemské hudební scéně již více jak deset let. Zakládá si na adaptacích nesmrtelných příběhů z ranku nejen klasické literatury, expresivní hudbě v podání živé kapely, velkých rockových hlasech, ohnivé show a obdivuhodných výkonech akrobatů a herců fyzického divadla.
RockOpera Praha nabízí ojedinělý hudební a vizuální zážitek. Její sál pojme téměř osm set diváků. Neváhejte a navštivte kteroukoliv rockovou operu.

Vše je naživo! Špičkové hlasy! Úchvatná stylová show! Originální dílo českých autorů!

Voucher, který si vytisknete při objednávce na www.srdcervaci.cz, není platnou vstupenkou na představení.
Originální dárkový poukaz si můžete vyzvednout u nás v nadaci nebo Vám jej zašleme poštou.
Poukaz je pro 2 osoby na vstupenky do 2. kategorie (cenovou kategorii zadáte při uplatnění dárkového poukazu na https://www.rockopera.cz/poukaz/ nebo na pokladně divadla) a jeho platnost je do 31. 10. 2020.

Více informací na https://www.rockopera.cz/.

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Zakladateli projektu jsou skladatel a klávesista Milan Steigerwald a libretistka a zpěvačka Pavla Forest, kteří jsou výhradní autoři všech rockových oper divadla. Mezi největší hvězdy RockOpery Praha patří Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Jan Toužimský, Jiří Zonyga, Pavla Forest, Žántí a další.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.rockopera.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!