Romantická večeře pro dva

Užijte si krásné večery s námi. Soukromá romantická večeře pro 2 osoby na terase.
Dárce IMG BOHEMIA s.r.o.
Čas volitelný
Datum volitelné
Region Středočeský kraj
Město Bezděčín
K dispozici 2x
Hodnota 4 200 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

IMG BOHEMIA s.r.o.

Popis

Hledáte místo pro romantickou, soukromou večeři nebo místo kde chcete požádat partnerku o ruku? U nás na horní terase můžete mít absolutní soukromí! Při chladnějším počasí možnost přistavení topného tělesa, užijte si krásné večery s námi! 

Romantická večeře pro dvě osoby, osm chodů dle vlastního výběru, možnost zvláštní úpravy jednotlivých chodů dle vašich přání a v případě, že trpíte nějakou alergií apod.

Datum a čas konání po vzájemné dohodě, v období únor až půlka října 2018.

O poskytovateli zážitku/dárku

MG restaurace nabízí pokrmy z čerstvých ryb, mořských plodů, výběrových mas, domácích těstovin, sýrů, salámů a vynikající šunky. Restaurace reprezentuje italskou a českou kuchyni s důrazem na kvalitní, čerstvé a lokální suroviny, a díky tomu je doporučována mezinárodním hnutím Slow food. Čeká na Vás krásné, příjemné prostředí se skvělou obsluhou, otevřená prosklená kuchyně, která dovoluje nahlédnout pod ruce šéfkuchaři Miroslavu Gruszovi a krásný výhled do zeleně.
Můžete u nás ochutnat přes 150 druhů vín, některá exkluzivní vína i po sklenici, díky unikátní metodě Coravin. Koncept restaurace spojuje precizní znalost italské gastronomie, která je životní vášní šéfkuchaře Miroslava Grusze a tradiční české recepty v moderním pojetí s důrazem na sezónní suroviny.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.mg-restaurace.com

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!