Romantická večeře s přespáním pro dva

Užijte si krásné večery s námi. Soukromá romantická večeře pro 2 osoby na terase s ubytováním na 1 noc.
Dárce IMG BOHEMIA s.r.o.
Délka volitelné viz. Níže
Region Středočeský kraj
Město Bezděčín
Datum volitelné viz. Níže
Čas volitelné viz. Níže
K dispozici 2x
Hodnota 8 400 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

IMG BOHEMIA s.r.o.

Popis

Hledáte místo pro romantickou, soukromou večeři nebo místo kde chcete požádat partnerku o ruku? U nás na horní terase můžete mít absolutní soukromí! Při chladnějším počasí možnost přistavení topného tělesa, užijte si krásné večery s námi! Enjoy a romantic private dinner with us! In case off colder weather we have heater for you!
Romantická večeře pro dvě osoby, osm chodů dle vlastního výběru, možnost zvláštní úpravy jednotlivých chodů dle vašich přání a v případě, že trpíte nějakou alergií apod. Večeře s romantickým výhledem z terasy, kterou máte sami pro sebe s ubytování na jednu noc. Z pokoje je přímý vstup na terasu. Datum a čas konání po vzájemné dohodě. V období únor až půlka října 2018.

O poskytovateli zážitku/dárku

MG restaurace nabízí pokrmy z čerstvých ryb, mořských plodů, výběrových mas, domácích těstovin, sýrů, salámů a vynikající šunky. Restaurace reprezentuje italskou a českou kuchyni s důrazem na kvalitní, čerstvé a lokální suroviny, a díky tomu je doporučována mezinárodním hnutím Slow food. Čeká na Vás krásné, příjemné prostředí se skvělou obsluhou, otevřená prosklená kuchyně, která dovoluje nahlédnout pod ruce šéfkuchaři Miroslavu Gruszovi a krásný výhled do zeleně.
Můžete u nás ochutnat přes 150 druhů vín, některá exkluzivní vína i po sklenici, díky unikátní metodě Coravin. Koncept restaurace spojuje precizní znalost italské gastronomie, která je životní vášní šéfkuchaře Miroslava Grusze a tradiční české recepty v moderním pojetí s důrazem na sezónní suroviny.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.mg-restaurace.com

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!