Skydive arena- FUNFLIGHT

Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

Dárce SUPERFLY PRAHA s.r.o.
Délka 3 minuty
Čas volitelný viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 1 500 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře SUPERFLY PRAHA s.r.o.

Popis

Skydive arena je jediný tunel na světě s kruhovou skleněnou letovou komorou o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m, ve které si můžete vyzkoušet jaké to je, když vítr fouká rychlostí přes 270 km/h. Funflight představuje létání pro veřejnost, tedy všechny, kdo nemají se skydivingem nebo létáním ve větrném tunelu žádné větší zkušenosti. Pokud tedy chcete zažít pocit volného pádu a seskok z letadla se Vám zdá příliš riskantní, pak jste na tom správném místě! Vertikální větrný tunel Skydive areny je přizpůsoben i pro začínající letce. Stabilní větrný proud o rychlosti kolem 200 km/hod odpovídá reálnému volnému pádu, jako při seskoku z letadla. Po krátké instruktáži se tak naučíte ovládat své tělo ve větrném proudu a využívat 3D možnosti pohybu, vždy pod dozorem zkušeného instruktora. Každému bude zapůjčeno kompletní vybavení (kombinéza, přilba, brýle a rukavice). Tunel Skydive areny je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat záznam z Vašeho letu jako vzpomínku na tento nevšední zážitek. Větrný tunel je umístěn uvnitř Skydive areny, takže není závislý na počasí a Vy můžete létat kdykoli v průběhu celého roku. Létat může každý s výjimkou: Dětí mladších 5 – ti let. Těhotných žen. Osob pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek. Osob s poruchou krevního oběhu a srdce. Osob s problémy se zády, plotýnkami či jakýmkoli zraněním. Před letem: Ve Skydive areně buďte alespoň 60 minut před Vaším letem. S sebou můžete mít doprovod, který může Váš let sledovat, fotit či natáčet. S sebou doporučujeme pohodlné oblečení pod kombinézu a šněrovací boty. Každý zájemce podepisuje prohlášení o svém zdravotním stavu. Osoby mladší 18 let potřebují souhlas jednoho z rodičů nebo zákonných zástupců. Pokud máte delší vlasy, vezměte si gumičku a hřeben. Průběh letu: 30 minut před Vaším letem si Vás převezme instruktor a dostanete podrobnou instruktáž. Bude Vám zapůjčeno veškeré vybavení (kombinéza, přilba, brýle a špunty do uší). Ujistěte se, že máte sundány veškeré šperky a hodinky a nemáte nic v kapsách. Přesunete se s instruktorem k letové komoře a jde se létat. Po celou dobu letu je s Vámi v letové komoře instruktor, jehož pokyny budete následovat. Nezapomeňte se usmívat a zamávat přátelům, kteří se na Vás přišli podívat. Po letu: Převléknete se z kombinézy a veškeré vybavení předáte zpět instruktorovi. Podepíšete závěrečné prohlášení letce. Na místě si můžete dokoupit DVD s Vaším letem – cena je 300,– Kč. Termín konání je volitelný v období jednoho roku. Čas konání je dle otvíracích hodin arény 9:00–21:00, po předchozí rezervaci.

O poskytovateli zážitku/dárku

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.skydivearena.cz Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.skydivearena.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!