Soukromá prohlídka muzea Karla Zemana

Vznesete se na létajícím stroji, projdete se po měsíci Barona Prášila nebo budete ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy.

Dárce Muzeum Karla Zemana
Délka 60 minut
Čas 18:00
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 500 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Muzeum Karla Zemana

Popis

Procházejte filmovými scénami a ateliéry v Muzeu Karla Zemana… To vše si můžete vychutnat v soukromí v rámci komentované prohlídky, bez dalších návštěvníků. Muzeum je unikátní svým hravým pojetím – nabízí vám možnost se zapojit a vyzkoušet si na vlastních fotoaparátech a videokamerách trikové postupy, které Karel Zeman ve svých filmech používal. Současně se také seznámíte s originálními loutkami i s dosud nepublikovanými fotografiemi a dalšími dokumentárními materiály ze života a díla tohoto filmového vizionáře. Volitelný termín v období 15.10.2014 – 8.9.2015, po předchozí domluvě minimálně 14 dnů předem. 1 voucher platí pro 1 rodinu (2 dospělí + max.3 děti).

O poskytovateli zážitku/dárku

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a jeho filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Výstava mapuje Zemanovu tvorbu od prvních animací a loutkových filmů ve čtyřicátých letech minulého století až po díla z jeho posledního tvůrčího období. Podstatná část expozice je pak věnována jeho nejzásadnějším filmům – Cestě do pravěku, Vynálezu zkázy a Baronu Prášilovi. Muzeum je interaktivním a hravým prostorem zaměřeným na rodiny s dětmi z České republiky i ze zahraničí. Provozovatel expozice muzea je společnost C&COM Advertising s.r.o.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.muzeumkarlazemana.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!