Soukromá prohlídka Muzea Karla Zemana pro skupinu

Vychutnejte si expozici Muzea Karla Zemana v rámci komentované prohlídky s průvodcem.
Dárce ARTSQUARE Agency s.r.o. - Muzeum Karla Zemana
Délka 60 minut
Čas 18:00
Region Hlavní město Praha
Město Praha
Datum Volitelné
K dispozici 1x
Hodnota 1 850 Kč
  • ks

Můžete získat díky

ARTSQUARE Agency s.r.o. - Muzeum Karla Zemana

Popis

Procházejte filmovými scénami a ateliéry v Muzeu Karla Zemana… To vše si můžete vychutnat v soukromí v rámci komentované prohlídky, bez dalších návštěvníků. Muzeum je unikátní svým hravým pojetím – nabízí vám možnost se zapojit a vyzkoušet si na vlastních fotoaparátech a videokamerách trikové postupy, které Karel Zeman ve svých filmech používal. Současně se také seznámíte s originálními loutkami i s dosud nepublikovanými fotografiemi a dalšími dokumentárními materiály ze života a díla tohoto filmového vizionáře.
Při soukromé prohlídce Vám průvodce fundovaně přiblíží klíčové momenty tvorby i osobního života Karla Zemana, vysvětlí význam jeho díla v kontextu české, evropské i světové kinematografie a pomůže lépe pochopit, jaká kouzla tento „český Meliés“ ve svých filmech používal. Se znalostmi souvislostí a přesahu Zemanovy tvorby budete mít ještě větší zážitek z prohlídky i z jeho filmů.

Otevírací doba pro soukromou prohlídku: 18:00 – 19:00 (dostavte se, prosím, 5 minut před začátkem prohlídky)

Návštěvu muzea je NUTNÉ VŽDY OBJEDNAT MINIMÁLNĚ 14 DNÍ PŘEDEM na info@muzeumkarlazemana.cz nebo telefonicky na tel. 724 341 091.

Voucher, který si vytisknete při objednávce, je platnou vstupenkou do muzea.
Voucher je pro skupinu 1 – 5 dospělých osob a jeho platnost je od 1. 11. 2019 do 31. 8. 2020.

Více informací na http://www.muzeumkarlazemana.cz.

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a jeho filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Výstava mapuje Zemanovu tvorbu od prvních animací a loutkových filmů ve čtyřicátých letech minulého století až po díla z jeho posledního tvůrčího období. Podstatná část expozice je pak věnována jeho nejzásadnějším filmům – Cestě do pravěku, Vynálezu zkázy a Baronu Prášilovi. Muzeum je interaktivním a hravým prostorem zaměřeným na rodiny s dětmi z České republiky i ze zahraničí.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.muzeumkarlazemana.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!