SOUKROMÝ ANIMAČNÍ WORKSHOP

Co Vám uteklo

Vyzkoušejte si animaci pod vedením režisérky Marii Procházkové a kameramana Martina Štěpánka.
Dárce Maria Procházková
Délka 4 hodiny
Čas dle dohodě
Datum leden 2015
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 5 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Maria Procházková

Popis

Obsah workshopu: vysvětlení základů animace a pak už výroba výtvarných podkladů, animace, vlastní animace (video), které si účastník odnese. Workshop je určen ideálně pro skupinu, která se vzájemně zná, tedy rodina, kamarádi, spolužáci, učitelé a to jak děti tak dospělí.

Podmínky účasti:
Vlastní výtvarné potřeby (doupřesníme po dohodě na základě věku účastníků). Techniku přivezeme, ale je potřeba zajistit na vlastní náklady prostor (místnost) konání s tímto vybavením: pevný velký stůl (na animaci), 2 stolní lampičky, elektřinu, prodlužovačku. Lze např. v prostorné kuchyni, školní třídě, atd.

Ideální pro děti a mládež 6–17 let. Možno však doplnit dospělými. Dospělí jsou pak chápáni jako účastníci workshopu a součástí děje a nikoli jen jak přihlížející doprovod. Nezapomínejte, že animace je určena pro všechny věkové kategorie, ne jen pro děti!

Jeden voucher platí pro celou skupinu 3–15 lidí (děti + dospělí). Workshop není myšlen tak, že se poskládá z jednotlivých dvojic, trojic. Účastníci se v takovém případě mezi sebou stydí anebo naopak soutěží, ani jeden přístup není pro dobro věci. Zážitek lze uskutečnit v lednu 2015 po dohodě s poskytovatelem zážitku.

O poskytovateli zážitku/dárku

Maria Procházková se narodila a žije v Praze. Vystudovala FAMU, ve své tvorbě se zaměřuje na animaci, režii a scenáristiku hraného filmu, publicistiku, dokumentaristiku, výrobu klipů, spotů, znělek a koláží. Spolupracuje s redakcí dětské tvorby České televize, natáčí animované videoklipy s použitím dětských kreseb. Je autorkou celovečerních snímků Kdopak by se vlka bál, Žralok v hlavě nebo animovaných seriálů Evropské pexeso a České pexeso. Režírovala animovaný seriál Slovíčka. Za svoji tvorbu obdržela již několik významných ocenění.

Martin Štěpánek se narodil a žije v Praze. V roce 2002 získal magisterský titul v oboru kamera. Po absolvování FAMU pracoval jako hlavní kameraman celovečerních filmů Kdopak by se vlka bál, Žralok v hlavě a jako druhý kameraman na filmech Hostel, Grandhotel a Ve stínu. V pozici hlavního kameramana natočil krátké filmy Světlonoš, Sprcha, Dům u Ztracených a TV seriály Světla pasáže a Letiště.

Oficiální internetové stránky poskytovatele:

Sledujte nás na sociálních sítích!