Soukromý SAPA trip

Pokud chcete s pár přáteli nebo ve dvojici ochutnat skutečnou vietnamskou kuchyni i zažít atmosféru vietnamských ulic, vyražte na netradiční soukromý "Výlet" do pražské tržnice SAPA.
Dárce Viet Food Friends
Délka 3 hodiny
Čas volitelný viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 4 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Viet Food Friends

Popis

Během Sapa tripu se seznámíte s jídly, která zatím nejsou tolik známá a v centru města dostupná, přestože jsou velice chutná a jsou neodmyslitelnou součástí vietnamské kuchyně, například rýžové rolky na páře bánh cu?n, nudlovou polévku bún b? Hu? nebo různé druhy lepivé rýže xôi (nabídka ochutnaných jídel se může změnit podle aktuální dostupnosti). Navštívíte také obchod s potravinami, kde Vám odbornice poradí s nákupem vietnamských surovin.
Celá akce trvá přibližně 3 hodiny a cena zahrnuje ochutnávku tří jídel, vietnamskou kávu a jedno pití. Během netradičního „výletu“ se dozvíte například ledacos o stolování nebo roli muže a ženy v tradiční vietnamské domácnosti. Voucher platí maximálně pro 4 osoby. Ve většině bister bohužel není bezbariérový přístup. Vhodné pro rodiny s dětmi od 12 let. V areálu tržnice (na veřejných místech) se smí fotit pouze s předchozím písemným povolením společnosti Saparia a.s., uvnitř bister lze fotit bez omezení. Volitelný termín v období 15.10.-15.11.2014 nebo 1.4.-8.9.2015, po předchozí domluvě minimálně 14 dní předem. Zážitek se může uskutečnit kterýkoli den, kromě soboty, kdy bývá v tržnici velmi rušno a zalidněno.

O poskytovateli zážitku/dárku

Jmenujeme se Mai a Thuy a s pomocí našeho blogu Viet Food Friends se snažíme české veřejnosti představit autentickou vietnamskou kuchyni. Ne tu, kterou znáte z asijských bister, ale tu, kterou známe od našich maminek.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.vietfoodfriends.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!