Srdcerváči spouštějí adventní aukci: vydražte si Tulipány od Roberta Vana

Známý fotograf Robert Vano v roce 2017 podpořil projekt Srdcerváči a daroval nádhernou fotografii TULIPÁNY PRAHA 2004 se svým podpisem, velikost 40 x 29,5 cm. Vy můžete projekt podpořit tím, že si fotografii vydražíte. Vězte, že veškeré získané peníze za aukci rozdělíme v grantovém řízení drobným podnikatelům se zdravotním postižením a organizacím, které zaměstnávají více než 50 procent osob se zdravotním postižením.
 
Adventní aukci pro Srdcerváče jsme spustili v 11 hodin dopoledne 4. prosince a dražit unikátní fotografii s podpisem světoznámého fotografa Roberta Vana můžete až do 11 hodin 9. prosince!

Robert Vano narodil se roku 1948 v Nových Zámkoch na Slovensku maďarským rodičům. V roce 1967, krátce po maturitě emigroval do USA. Pracoval jako kadeřník, vizážista, maskér a asistent pro fotografy módy (Horst, Glaviano, Castel, Fallai), později se prosadil jako fotograf světových módních časopisů (Harpers Bazaar, Vogue, Elle, Cosmopolitan). 
Po roce 1989 se vrátil do Československa a zakotvil v Praze. V letech 1996 – 2004 pracoval jako umělecký ředitel české edice časopisu ELLE, odsud se přesunul na pozici art directora v agentuře Czechoslovak Models, kde působil do roku 2009. Vydal několik fotografických publikací, vystavoval např. v New Yorku, Miláně, Londýně a v Praze.

 

Zapojte se do aukce na Aukru zde: https://aukro.cz/srdcervacska-adventni-aukce-tulipany-roberta-vana-6919351767

 

Fotograf Robert Vano je zastupován Leica Gallery Prague.

Srdcerváči jsou od roku 2013 výrazným fundraisingovým a osvětovým projektem Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), který veřejnosti ukazuje, že zdravotně postižení chtějí a mohou pracovat a mnohdy stačí málo – dát šanci, pootevřít pomyslné dveře.
 
Přejeme hodně štěstí při aukci a krásné adventní dny!
Vaši Srdcerváči


Sledujte nás na sociálních sítích!