Svědky zrození automobilu

Co Vám uteklo

Umíte si představit, jak se vlastně vyrábí automobil?
Dárce Hyundai Motor Manufacturing Czech
Délka 3 hod, 15 min
Čas 10:00
Datum 20.3.2015
Region Moravskoslezský kraj
Město Nošovice
Hodnota 800 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Hyundai Motor Manufacturing Czech

Popis

Ve výrobním závodě automobilky Hyundai v Nošovicích, kde se rodí oblíbené a žádané vozy této značky, uvidíte za doprovodu odborného komentáře úseky lisovny, svařovny, finální montáže a převodovkárny. Spatříte stroje i zaměstnance při práci, od prvního do posledního šroubku. A až sjede automobil z výrobní linky, přesunete se na zkušební dráhu, kde se dozvíte vše o procesu testování, včetně svezení ve zkušebních autech. Nakonec to můžete zakončit tradičním korejským obědem. Přesný časový harmonogram akce: 9:45 – sraz účastníků na recepci hlavní administrativní budovy 10:00 – příjezd do HMMC, uvítání 10:05 – úvodní film, otázky + odpovědi, bezpečnostní instruktáž 10:45 – prohlídka lisovny, svařovny , finální montáže a převodovkárny (návštěvnickým vláčkem) 11:45 – přesun na zkušební dráhu, seznámení s testováním aut na dráze 12:00 – svezení v testovaných autech 12:15 – přesun do jídelny 12:30 – VIP korejský oběd 13:15 – dárek na památku, rozloučení, odjezd

Dodatečné informace: Z bezpečnostních důvodů mohou na prohlídku pouze děti starší 10 let. Oblečení: uzavřená pevná obuv bez podpatků, dlouhé rukávy a dlouhé nohavice, délka trasy je cca 3,5 km. Návštěvníci budou po celou dobu prohlídky vezeni golfovým vozíkem. Do areálu závodu nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek. V areálu není možné pořizovat své audiovizuální záznamy. Návštěva bude nafocena a natočena našim týmem, vše dáme účastníkům po akci k dispozici.

O poskytovateli zážitku/dárku

Automobilka Hyundai Motor Manufacturing Czech je dlouhodobě jedním z hnacích motorů ekonomiky v České republice. V jednom z nejmodernějších závodů v Evropě pracuje více než 3300 zaměstnanců. Všechny modely, vyráběné v tomto závodě (Hyundai i30, Hyundai i30 kombi, Hyundai i30 třídveřový, Hyundai ix20 a Hyundai ix35), byly vyvinuty speciálně pro evropský trh a odpovídají vysokým požadavkům zdejších zákazníků na kvalitu, bezpečnost a atraktivní design.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.hyundai-motor.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!