Uhelné safari

Co Vám uteklo

Vydejte se do těžebních lokalit (do lomů) za plného provozu a zblízka se seznamte s technologií těžby hnědého uhlí, ale i obnovou krajiny po těžbě.
Dárce Vršanská uhelná a.s. & Severní energetická a.s.
Délka 4 hodiny
Čas 09:30 – 13:30 hod
Datum 25.10.2014
Region Ústecký kraj
Město Most
Hodnota 120 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Vršanská uhelná a.s. & Severní energetická a.s.

Popis

Nezbytné vybavení: pevná kotníková obuv (plná plochá obuv bez podpatku), oblečení dle aktuálního počasí, nápoj, případně malá svačina. Focení a filmování povoleno po celou dobu exkurze. Doplňující údaje o bezpečnosti: Exkurze probíhají v těžebních lokalitách, kde je zapotřebí dodržovat specifické obecně závazné právní předpisy a bezpečnostní předpisy (bezpečné nastupování a vystupování z terénního vozidla, používání ochranné přílby). Účastník exkurze získá před exkurzí základní informace o pravidlech bezpečného chování v těžební lokalitě a zakázaných činnostech. Vhodné pouze pro děti starší 12 let.

O poskytovateli zážitku/dárku

Vršanská uhelná a Severní energetická organizují exkurze do těžebních lokalit (do lomů) za plného provozu a na rekultivace pod názvem Uhelné safari od roku 2009. Veřejnosti tak umožňuje zblízka se seznámit s technologií těžby hnědého uhlí, ale i obnovou krajiny po těžbě.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.uhelnesafari.cz/cz/ http://www.czechcoal.cz/cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!