Ve sklárně s designérem Jakubem Berdychem

Co Vám uteklo

Pokud patříte mezi ty, kteří sledují nové trendy v oblasti designu, máte ojedinělou příležitost být u toho, když vzniká další z originálních kousků designérského studia QUBUS design.

Dárce QUBUS DESIGN STUDIO s.r.o.
Délka 1-2 hodiny, dle chuti návštěvníků
Čas Od 9:00
Datum volitelné viz.níže
Region Liberecký kraj
Město Nový Bor
Hodnota 550 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře QUBUS DESIGN STUDIO s.r.o.

Popis

Z dílny QUBUS studia pochází např.nová podoba české filmové ceny Český Lev, nebo originální váza v podobě porcelánové holinky. Strávíte dopoledne ve sklářské dílně v e Skalici u České Lípy a vyslechnete si, co všechno obnáší výroba designového skla a vzorování nových kousků. Zážitek se uskuteční někteý pátek v únoru 2014, přesné datum bude upřesněno do 10.1.2015.

O poskytovateli zážitku/dárku

Pod značkou Qubus Design studio, založenou dvojicí designérů Jakubem Berdychem a Maximem Velčovským, vzniká celá řada prací, ucelených kolekcí a produktů, dnes signifikantních pro jejich tvorbu a rukopis. Společně se podílejí na budování značky a jejího přesahu za hranice Čech. Studio se také zaměřuje na realizace v oblasti interiéru, architektury a grafického designu.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.qubus.cz/ Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.qubus.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!