VIP poradenství či přednáška nejen o kamnech

VIP poradenství pro skupinu
Dárce Jan Křivonožka
Datum volitelné
Čas volitelný
Město volitelné
Region Celá ČR
Délka 4 hodiny
K dispozici 1x
Hodnota 4 000 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Jan Křivonožka

Popis

Probereme spolu detailně konkrétní problém řešení topení kamny ve Vašem domě. Poradenství vždy obsahuje mou analýzu Vašeho problému a následně osobní setkání u mě či u Vás a detailní probrání možností řešení.

Naše práce má silný přesah do přírodního stavigtelství, kterému se intenzivně věnujeme, takže rád doplním i základní informace z tohoto oboru. Podobně jako individuální poradenství, mohu udělat na dané téma přednášku pro více lidí + následnou debatu. V případě poradenství u Vás v domě – na stavbě Vám budou účtovány náklady spojené s cestou po vzájemné dohodě. Poradenství se může uskutečnit po telefonu, mailu a osobním jednání na adrese poskytovatele.

Datum, čas a místo konání dle vzájemné domluvy.

1 voucher platí pro max. 30 osob, vhodné i pro rodiny.

Nutno objednat min. 1 měsíc předem. Dbát rad a pokynů poskytovatele.

O poskytovateli zážitku/dárku

Navrhuji a realizuji tradiční kachlové sporáky a akumulační kamna, která umí zdravým sálavým teplem vytápět celý dům. Topidla, která stavím, mohou být čistě akumulační a sálavá, či kombinovaná s teplovodním výměníkem. Též provádím rekonstrukce topidel a stavby chlebových pecí. Mohu dodat analýzy tepelných potřeb objektu. Rovněž nabízím konzultace vhodného způsobu vytápění.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.krivonozka.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!