Vstupenka do Pekel

O pekle se nedá vyprávět. Peklo se musí zažít!
Dárce PEKLOČERTOVINA s.r.o.
Délka 1 hodina
Čas volitelné viz. Níže
Region Pardubický
Město Hlinsko v Čechách
Datum volitelné viz. Níže
K dispozici 0x
Hodnota 320 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

PEKLOČERTOVINA s.r.o.

Popis

Vítejte v opravdovém pekle! Pekelná říše pro malé rarášky i velké dospěláky. Zábavné programy s živými čerty a Luciferem pobaví celou rodinu, firmy, MŠ, ZŠ i SŠ a všechny ostatní hříšné duše. Na třech podzemních podlažích mohou návštěvníci v rámci zábavních programů na vlastní kůži spatřit a zkusit si, jak život v Pekle vypadá. Čerti si připravili zábavu pro hříšníky všech věkových kategorií. V budoucnu budou moci návštěvníci také nahlédnout do připravovaného čertího vinařství či do prostor pivovaru, kde si čerti připravují své vlastní domácí čertopivo.

1 vstupenka platí pro 1 dospělou osobu.

Platnost vstupenky do 31.5. 2018. Jedná se o vstup, který platí v lukrativní dny jako je víkend (so, ne), státní svátky a školní prázdniny.
Hříšníku, cestu před pekelnou bránu si rezervuj na www.peklocertovina.cz nebo na peklofonu 468 005 005/7­02 195 904.

Pro využití zážitku je potřeba originální papírový voucher, který vám zašleme poštou.

O poskytovateli zážitku/dárku

V lesích na Čertovině u Hlinska vyrostlo unikátní zábavní centrum PEKLO. Čertovinské peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Naše pekelné království se totiž rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. Pod jednou střechou zde mohou návštěvníci zažít, ochutnat, vyzkoušet a spatřit opravdu mnoho. V celém interiéru vynikne skvělá práce českých řezbářů, truhlářů, kovářů i zedníků, na jejichž rukou peklo vyrostlo a díky níž je tak jedinečné a nenapodobitelné.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.peklocertovina.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!