Výroba kolejových vozidel Škoda - 20.1.2015

Unikátní prohlídka zákulisí areálů plzeňské Škodovky, včetně ukázky výroby kolejových vozidel, s odborným komentářem.

Dárce ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
Délka 2,5 hod
Čas 13:00
Datum 20.1.2015
Region Plzeňský kraj
Město Plzeň
Hodnota 500 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Popis

Zažijte unikátní, dvou a půl hodinovou prohlídku několika areálů plzeňské Škodovky. Přijďte i s rodinou a podívejte se do zákulisí jednoho z předních evropských výrobců kolejových vozidel. Stanete se svědky výroby a projdete si interiér škodováckých tramvají, které se chystají do České republiky, Slovenska, Maďarska či Turecka. Budete mít výjimečnou možnost podívat se do kabiny řidiče a možná uvidíte některou z dalších novinek, připravovaných v továrně s více než 150 letou historií. Součástí je samozřejmě odborný výklad a připraveni budou i špičkoví odborníci, kteří odpoví na vaše otázky. V druhé části prohlídky zamíříte do supermoderního 3D planetária, které je součástí science centra Techmanie. Čekat na vás bude zdejší interaktivní expozice, kde se hravou formou přibližují principy vědy a techniky. 3D planetárium je teprve třetím v Evropě a desátým ve světě.

Upozornění a dodatečné informace: Všechny osoby musí před vstupem do provozu absolvovat krátké školení a poté podepsat bezpečnostní protokol. Účastníci jsou povinni nosit po celou dobu helmu, která jim bude zapůjčena. Rovněž na sobě musí mít pevnou obuv, bez které nebudou do továrny vpuštěny. Minimální věk je kvůli bezpečnosti stanoven na 7 let a každé dítě musí mít dospělý doprovod. Do továrny nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek. V továrně Škoda také není dovoleno pořizovat fotografie či videa bez svolení pověřeného doprovodu. Změna termínu je vyhrazena. O případné změně termínu budou účastníci předem informováni a bude stanoven náhradní termín.

Sraz účastníků prohlídky bude před vchodem do hlavní budovy společnosti Škoda Transportation. Najdete ji v širším centru Plzně, hned za historickou pátou branou areálu Škoda, která se nalézá poblíž rohů ulic Borské a Břeňkovy. Parkování je možné v areálu Techmanie. 

O poskytovateli zážitku/dárku

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.skoda.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!