Workshop společenského a business oblékání

Znáte pravidla společenského a business oblékání? Orientujete se bezpečně v pojmech týkajících se Dress Code? Uvážete na kravatě alespoň 3 typy uzlů?
Dárce INEXAD s.r.o.
Délka 90 minut
Čas 9:00
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 3 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře INEXAD s.r.o.

Popis

Umíte sladit materiály, barvy a střihy? Pokud ne, navštivte interaktivní workshop s business stylistou T.M.Lewin! Zeptejte se na cokoli a užijte si příjemné dopoledne s rodinou, přáteli či kolegy na stylové prodejně s nejširším výběrem business oblečení v Praze. Jeden voucher platí pros skupinu 5 až 15 osob. Vhodné pro děti od 15 let. Zážitek lze uskutečnit jakoukoli vybranou sobotu v období 31. 10. 2014 do 31. 3. 2015 při rezervaci termínu s předstihem alespoň 14 dní.

O poskytovateli zážitku/dárku

Značka T.M.Lewin byla založena roku 1898 v proslulé Jermyn Street v Anglii, kde se nachází obchody tradičních anglických výrobců společenského a business oblečení. Z místního výrobce prvotřídních pánských košil se vypracovala na jednoho z nejvyhledáva­nějších výrobců kompletního sortimentu business oblečení pro muže i ženy. Čtyři pražské obchody přinášejí zákazníkům tradiční atmosféru i světovou úroveň servisu.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.tmlewin.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!