Zacloněné Krkonoše s Ondřejem Prosickým

Co Vám uteklo

Víkendový fotoworkshop v Krkonoších vedený Ondřejem Prosickým (www.naturephoto.cz) je zaměřený na fotografování přírody.

Dárce Správa Krkonošského národního parku
Délka víkend od pátečního do nedělního podvečera
Čas začátek v pátek v 19:00hod
Datum 29.-31.5.2015
Region Královéhradecký kraj
Hodnota 4 250 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Správa Krkonošského národního parku

Popis

Program je složen z teoretického úvodu, pomoci při fotografování v terénu a odborného komentáře zhotovených snímků. Ve spolupráci se Správou Krkonošského národního parku tak budete mít možnost si zažít základní návyky pro fotografování, navíc v pěkném klidném kousku Krkonoš. V ceně je zahrnuto lektorné, ubytování, snídaně a malý bonus. Fotograf Ondřej Prosický se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. V Česku se kromě fotografování intenzivně věnuje popularizování živé přírody a upozorňuje na problémy spojené s rozmachem fotografování přírody nejen v chráněných oblastech a národních parcích. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než tři desítky autorských výstav. K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže BBC Wildlife Photographer of the Year. Nejnovějším oceněním je jedna z hlavních cen soutěže Czech Press Photo 2012. Fotografický workshop je pro všechny zájemce o fotografování přírody, jak pro začínající tak pokročilé – pro všechny milovníky přírody, které láká udělat zajímavé fotografie atraktivních rostlin i všednějších květů, které je možné potkat na každém rohu. Předpokladem fotografické akce je samozřejmně to, že se každý fotograf bude k přírodě chovat ohleduplně. Podmínky účasti: Vlastní fotografické vybavení, trpělivost.

O poskytovateli zážitku/dárku

Správa Krkonošského národního parku přírodu nejen chrání, ale také představuje. S ní uvidíte nevídané, uslyšíte neslýchané, zažijete nezažité a uvěříte v neuvěřitelné.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.krnap.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!