Prohlášení o přístupnosti webu

Zpřístupnění na webu

 

Všeobecné informace

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením usiluje o to, aby webové stránky byly snadno přístupné i pro osoby se zdravotním postižením.

 

Přístupnost na webu Srdcerváči

Web zpřístupňuje widget usnadnění přístupu na web UserWay, který je poháněn dedikovaným serverem pro usnadnění přístupu. Tento software umožňuje srdcervaci.cz zlepšit jeho soulad s pokyny pro přístup k webovému obsahu (WCAG 2.1).

 

Na webu je použit widget od společnosti UserWay, který je zprostředkováván na serveru dané společnosti a zajišťuje usnadnění přístupu. Tento software umožňuje zlepšit jeho soulad s pokyny pro přístup k webovému obsahu (WCAG 2.1).

 

Povolení nabídky usnadnění

Nabídku přístupnosti lze aktivovat kliknutím na ikonu nabídky přístupnosti, která se zobrazí v levém dolním rohu stránky. Po spuštění nabídky přístupnosti chvíli počkejte, než se nabídka přístupnosti načte celá.

 

V případě potřeb nás kontaktujte

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na webu nebo potřebujete pomoc s jakoukoli částí našeho webu, kontaktujte nás během běžné pracovní doby, jak je podrobně uvedeno na stránkách v sekci kontakty, a my vám rádi pomůžeme.