Skleničky na bílé víno

Do vyčerpání zásob. Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem a je dekorovaná nápisem Srdcerváči v Braillově písmu.
Dárce NFOZP a BOA Design
K dispozici 1266x
Hodnota 230 Kč
  • ks

Tuto položku můžete získat díky podpoře NFOZP a BOA Design
  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

Popis

Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem a je dekorovaná nápisem Srdcerváči v Braillově písmu. Tato sklenice na bílé víno je vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihované vína. Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán – tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje. Obsah jedné skleničky je 340ml. Skleničky lze mýt v myčce. Uvedená cena je za set 2 ks.

Při odběru většího množství lze za příplatek doplnit Vaše logo na krabici s dárkovým setem. 

Pokud potřebujete produkty z kolekce Original By Srdcerváči nakoupit na fakturu, tak místo objednávky přes internet kontaktujte ředitelku NFOZP Zdenu Štěpánkovou na e-mailu zdena.stepankova@nfozp.cz.

Design obalu zdarma navrhla pro Srdcerváče Beata Mitręgová. http://www.bunxcreative.cz/.

 

Zajímá Vás, kde a jak naše skleničky vznikají? Podívejte se na krátkou reportáž - zde.

Výtěžek z kolekce Original by Srdcerváči pomáhá rozvíjet činnost NFOZP a jeho projektů, a přispívá tak ke vzniku dalších pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením.

O poskytovateli zážitku/dárku

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.boadesign.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!